Plakat dok powrot do korzeni 110241024 1
Już w ten piątek zapraszamy Państwa na niezwykłe wydarzenie! Piotr Fisher Rosiński, dębnianin oraz Piotr Piznal zabiorą nas w fotograficzną podróż szlakami Dolnej Odry, połączoną z autorskim koncertem "Powrót do korzeni"!!!
 
Album fotograficzny „ Życie w Dolinie Odry” to opowieść Piotra Piznala i Piotra Fishera Rosińskiego o najpiękniejszych zakątkach Doliny Dolnej Odry od Mostu Siekierkowskiego po Szczecin. Niezliczone godziny spędzone w terenie, kilometry wędrówek i dźwigania sprzętu oraz wiele nieprzespanych nocy zaowocowały wykonaniem fotografii, od świata roślin i zwierząt, poprzez krajobrazy i zdjęcia lotnicze, skończywszy na nocnych pejzażach z tysiącami gwiazd w tle. Do albumu dołączona jest wyjątkowa płyta, do powstania której inspiracją było wieloletnie obcowanie wszystkimi zmysłami z przyrodą. W elektronicznych kompozycjach można usłyszeć różnorodne dźwięki natury-od rykowiska przez jesienne przeloty żurawi, do pierwszej wiosennej burzy. Album został wydany dzięki wcześniejszym wpłatom wszystkich zainteresowanych poprzez portal zrzutka.pl.
 
Projekt plakatu: Ola Franków
 
Komunikat dot. Koncertu „Powrót do korzeni” oraz prezentacji albumu i płyty „Życie w Dolinie Odry”
Od 15 grudnia 2021 roku obowiązują kolejne obostrzenia, które będą obowiązywać także w dniu koncertu „Powrót do Korzeni” oraz prezentacji albumu i płyty „Życie w Dolinie Odry” (14 stycznia 2022 r.). Zgodnie z aktualnie obowiązującym stanem prawnym możemy udostępnić słuchaczom nie więcej niż 30% liczby miejsc. Do limitu osób, które mogą zasiąść na widowni, nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19.
Przypominamy, że nie skanujemy, ani nie gromadzimy danych z certyfikatów i zaświadczeń.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie i wyrozumiałość!