OPŁATA MIESIĘCZNA

*zajęcia 2 razy w tygodniu

 

120 zł brutto (97,56 zł netto + 22,44 VAT)

*zniżka dla rodzeństw - 10zł na drugie i kolejne dziecko

Nauczyciele


ADRIANA KOPCZYŃSKA

Założycielka Szkoły Tańca Keep. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, mgr wychowania fizycznego, absolwentka Broadway Dance Center w New York City (Certificate of Excellence), instruktor tańca, instruktor fitness, trener II klasy pływania, sędzia I kl KSZOZP, kierownik oraz wychowawca placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Z tańcem związana od 4 roku życia. Tancerka zespołu tańca ludowego Alki ze Świnoujścia, zespołu tańca nowoczesnego W&W z Międzyzdrojów, Dragon Dance ze Świnoujścia oraz Fleks ze Studia Tańca PAA w Szczecinie, z którymi wielokrotnie uczestniczyła w Krajowych Mistrzostwach IDO oraz reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej. Uczestniczyła w wielu szkoleniach m.in. w Los Angeles (Debbie Reynolds, Edge, Millenium) 2009,2011, Impulstanz Vienna International Dance Festival w Wiedniu w 2010 roku, w Nowym Jorku (Broadway Dance Center, Steps on Broadway) 2009r.,2011r., warsztatach tanecznych FNF - Winter Dance Intensive 2012 oraz Summer Dance Intensive 2012, pobierała lekcje tańca współczesnego u Elizy Hołubowskiej z Gryfina. Pierwszą formację taneczną założyła już w wieku 15 lat pod okiem Pani Krystyny Bakun w Domu Kultury w Świnoujściu. Od tamtej pory nieustannie szkoli dzieci i młodzież.


MAGDALENA GRACA

Związana z tańcem od 4 roku życia. Początkowo taniec był dla niej aktywną formą spędzania wolnego czasu, jednak później stał okazał się wielką pasją. Swój pierwszy medal na Mistrzostwach Polski wywalczyła mając 9 lat. Od tego momentu do 2013 roku wielokrotnie zdobywała tytuły Mistrza Polski w kategoriach Street Dance Show, Modern, Show Dance, Hip hop, Disco Dance. Na swoim koncie ma ponad 50 medali z Mistrzostw Polski i Świata wywalczonych w konkurencjach zespołowych oraz indywidualnych. Do największych osiągnięć zalicza pierwszy złoty medal z Mistrzostw Świata Street Dance Show z 2005r., Mistrzostwo Polski Street Dance Show z 2009r w konkurencji indywidualnej oraz najbardziej znaczące dla niej 2 miejsce w solo na Mistrzostwach Świata Street Dance Show 2009r.

  • Dyplomowana Instruktorka Tańca Sportowego
  • Wielokrotna Mistrzyni Polski Street Dance Show, Jazz, Modern, Hip Hop
  • Wielokrotna medalistka Mistrzostw S?wiata Street Dance Show
  • Magister Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia w Szczecinie
  • wraz z grupą taneczną półfinalistka programu „Mam Talent”
  • uczestniczyła w widowiskach tanecznych dla TVP1
  • brała udział w spektaklu tanecznym „Dzieci przełomu”
  • pobierała lekcje u takich gwiazd jak: Tricia Miranda, Tony Czar, Lee Daniels, Tucker
  • Barkley, Candance Brown, Laura Edwards

JOANNA ZALIWSKA

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalności gimnastyki korekcyjnej oraz turystyki i rekreacji. Kierownik oraz wychowawca placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat w Studiu Tańca PAA. Razem z zespołem Fleks odnosiła wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej w kategoriach Street Dance Show, Show Dance, Disco Dance, Modern oraz Jazz. Do najważniejszych ostatnich osiągnięć należy brązowy medal MP z miniformacją Jazz 2008r., Brązowy medal MP z formacją Jazz 2009r., brązowy medal MP w Street Dance Show 2010r., złoty medal MP z miniformacją w Street Dance Show 2011. W latach 2011- 2013 tancerka grupy rewiowej Magnifique Dancers. Od 2013 roku instruktor w Szkole Tańca Keep. Prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi w grupach przygotowawczych i średniozaawansowanych.